Кошик
320 відгуків
promo_banner
+380 (95) 390-03-86
просп. Леся Курбаса, 2Б, Київ, Україна
EVA-TRADE - впевнений спецодяг!
Залишити відгук

Медичний одяг

Медичний одяг
Медицина це одна з галузей, де пред'являються найжорсткіші вимоги до всіх параметрів та властивостей спецодягу. Фраза «зустрічають по одязі» має до медичних працівників пряме відношення. Тому вже починаючи з реєстратури чи приймального відділення для відвідувачів починає працювати фактор зовнішнього вигляду персоналу. Не менш важливим у сучасному медичному одязі є властивості та переваги тієї чи іншої моделі з точки зору використовуваного матеріалу, фурнітури та крою. Хірург чи лаборант, дільничний лікар чи фельдшер – робочий одяг повинен забезпечити повний комплекс зручностей та вимог, які до нього застосовують.

У розділі медичний одяг, Ви зможете знайти костюми та халати, відмінної якості, виконані з голландської тканини, яка зарекомендувала себе найкращим чином в одязі для працівників медицини. Тканина має щільність 190г/м2, зі складом 65% поліестер; 35% бавовна.

Специфіка застосування накладає ряд необхідних умов та властивостей, з якими чудово справляється наш медичний спецодяг:

  • можливість стерилізації;
  • не провокувати алергію;
  • забезпечувати хорошу терморегуляцію медпрацівника.

Крім цього Медичний одяг EVA trade характеризується високою практичністю, стійкістю до зносу, строгим, але не стискаючим рухом крієм, елегантністю та практичністю. Не дає усадку та не втрачає колір!

Сотні медпрацівників не можуть помилитися! Нам довіряють!

Медицинская одежда

Медицина это одна из отраслей, где предъявляются самые жесткие требования ко всем параметрам и свойствам спецодежды. Фраза «встречают по одежке» имеет к медицинским работникам самое прямое отношение. Поэтому уже начиная с регистратуры или приемного отделения для посетителей начинает работать фактор внешнего вида персонала. Не менее важным в современной медицинской одежде являются свойства и преимущества той или иной модели с точки зрения используемого материала, фурнитуры и покроя. Хирург или лаборант, участковый врач или фельдшер - рабочая одежда должна обеспечить полный комплекс удобств и требований, которые к ней применяют.

В разделе медицинская одежда, Вы сможете найти костюмы и халаты, отличного качества, выполнены из голландской ткани, которая зарекомендовала себя наилучшим образом в одежде для работников медицины. Ткань имеет плотность 190г/м2, с составом  65% полиестер; 35% хлопок.

Специфика применения накладывает ряд необходимых условий и свойств, с которыми прекрасно справляется наша медицинская спецодежда:

  • возможность стерилизации;
  • не провоцировать аллергию;
  • обеспечивать хорошую терморегуляцию медработника.

Кроме этого Медицинская одежда EVA trade характеризуется высокой практичностью, стойкостью к износу, строгим, но не стесняющим движения покроем, элегантностью и практичностью. Не дает усадку и не теряет цвет!

Сотні медпрацівників, не можуть помилитися! Нам довіряють!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner